Just For Fun.


*** Konstatējis, ka priekškabatā esošā lodīšu pildspalva iztecējusi, atomstacijas drošības dienesta vadītājs pusbalsī pateica: “Dir*ā ir!” Vismaz 15 apkalpojošā personāla darbinieki acumirklī nosirmoja…”

*** Pēc kārtējām Saeimas vēlēšanām Starptautiskais valūtas fonds ieteicis Valdim Dombrovskim publicēt rakstu ar možo nosaukumu “Latvija, uz priekšu!” Līdztekus iesniegti arī nākamā gada laikā publicējamo rakstu nosaukumi: “Latvija, sēdēt!”, “Latvija, gulēt!”, “Latvija, pie kājas!” un “Latvija, fū!” … Būšot vēl.

*** Spriedums: 12 gadi skolas režīmā ar rotaļlietu konfiskāciju!”

*** Datortehnikas izstādē Microsoft dibinātājs Bils Geitss uzrunā klātesošos: “Ja General Motors savas tehnoloģijas attīstītu tik ātri kā to dara datorindustrija, mēs šodien varētu nopirkt automobili par 25 dolāriem un uz 1000 km patērēt tikai litru degvielas.”

“Jā, bet vai jums patiktu, ja jūsu automobilis bojātos vismaz 2x dienā?” atbildēja General Motors pārstāvis.

Turklāt: 1.Mainot kaut vienu satiksmes noteikumu, automātiski būtu jāpērk arī jauns auto.

2. Jebkura vienkārša manevra laikā auto var noslāpt un atkal būtu jāiedarbina dzinējs.

3. Pirms gaisa spilvena atvēršanās avārijas gadījumā parādītos ziņojums “Are You Sure?”

*** Politiķi ir tādi ļaudis, kuri ieraudzījuši gaismu tuneļa galā, nekavējoties piepērk vēl mazliet tuneļa.

*** Tiesa nolēmusi atteikt jaunāko Lemberga prasību par goda un cieņas aizskaršanu sakarā ar to, ka prasītājam tādas nav konstatētas.

*** Svaigākās ziņas: nepieredzējuši sēņotāji pamatīgi apmaldījās un vairākas dienas pārtika tikai no sēnēm, kuras, kā var noprast, sevišķi nav šķirojuši, un tagad viņu liecības par notikušo ļoti atšķiras, ka nesakrīt pat laikmeti…

*** Kvadrocikls ir pārvietošanās līdzeklis, ar kuru var aizbraukt tur, kur to nevajag darīt.

*** – Dakter, pēdējā laikā es naktīs faktiski neguļu. – Skaidrs. Nu, vispirms mums vajadzēs likvidēt ļaunuma sakni… – Ziniet, tas laikam būs ļoti grūti izdarāms, jo viņa tomēr ir ļoti pieķērusies mūsu bērniem…

*** Pie ārsta ierodas resna sieviete. Ārsts: “Vai tievēšanas tabletes lietojat?” “Lietoju.” “Cik?” “Cik, cik… Kamēr jūtos paēdusi!”

*** Kā lai cīnās pret korupciju valstī, kur aploksnes tiek ražotas tieši tik platas, lai iekšā var ielikt banknotes?

*** Katru pavasari mēs pagriežam pulksteni par vienu stundu uz priekšu. Katru gadu visi neapmierināti īd. Taču ir tik vienkārši visus iepriecināt! Pulkstenis ir jāpagriež nevis naktī no sestdienas uz svētdienu, bet piektdien darba dienas vidū.

*** Mūsdienu cilvēkam nav lemts saprast tikai 3 lietas: kristiešu izdomāto dievu, Visumu un padomju laiku inženierus, kuri spēja radīt tādu sienu, cauri kurai visu vienmēr var dzirdēt, bet naglu iedzīt tajā nevar!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: