“Retro Gars” ir dzīvs!


Šodien sanāca pārliecināties,  ka ir vēl cilvēki, kas ir sajūsmā par antīkām lietām. Par lietām ar savu īpašo auru, ko nekādi neizdabūsi no svaiga plastmasas un metāla apvienojuma priekšmeta, ko esi nopircis veikalā.

Nelielā aizrautība ar platēm, ko atradu mājas skapjaugšā un lenšu magnetafona, kas nogrūsts  stūrī aiz TV kastes, kaut kā ļāva uzjundīt idejai skolā, priekšmetā “Uzņēmējdarbības vadība” par to, ka būtu nepieciešama vieta, kur varētu iegādāties un restaurēt visdažādāko antīko audio tehniku un audio ierakstus, kā arī iegūt savā dažādus antīkos dizaina elementus.

Atzīme par darbu patīkami pārsteidza, bet nu šoreiz ne par to ir stāsts. Stāsts par to, ka ir lietas ar vērtību. Un “viss jaunais ir labi aizmirsts vecais”!

Šeit ir iespēja pamielot acis ar to, par ko var pārvērst plates un kasetes:
*par pulksteņiem pārvērstas plates
*dažādi “brīnumi” no platēm un kasetēm
*plates dažādos pielietojumos

Runājot par mūziku, klausīties no platēm ir tīrā bauda, kad ir dzirdama viegla “sprakšķēšana”. Nez kādēļ asociējas ar bērnību un REMIX plati, kas tika griezta uz nebēdu. Tieši kā pierunāts šāds mūzikas stils, no rīta Švāns priecēja ar tieši šādu mūziku (par ko viņam lielais, Paldies, arī citus rītus).
Žēl, ka video diemžēl nepiedāvā tādus skaņu efektus (protams, video ir pašiem savs efekts), tomēr piedāvāšu kaut ko noskaņai. 🙂


Jauku vakaru,
Kika.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: